elektroniczne:

akcesoria:
polecamy:


rekomendacje:

 
Gary Pons pianino Gary Pons fortepian Gary Pons

Gary Pons

fortepian Gary Pons Luksusowe pianina, fortepiany Gary Pons

Francuski producent Gary Pons zaprojektował nową kolekcję pianin i fortepianów z serii Plexart, by przenieść Cię w świat perfekcji, doskonałości i luksusu. Fortepian i pianina Gary Pons fascynują niezwykłym bogactwem brzmienia i prestiżową linią wzorniczą nakreśloną przez najlepszych francuskich projektantów. Każdy instrument Gary Pons jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Fortepiany i pianina z bogatej kolekcji Plexart wykonane są ręcznie przez najwyższej klasy rzemieślników. Wielka pasja zamienia ich pracę w prawdziwą Sztukę.

fortepian Gary Pons

W ciągłym dążeniu do doskonałości, wykorzystując najlepsze materiały rozwijają swój kunszt rzemieślniczej tworząc wspaniałe instrumenty nawiązujące w swej formie do tradycji francuskiego luksusu. W 2010r marka Gary Pons została zaproszona do ekskluzywnego grona wystawców Luxuria w Monako, fortepiany i pianina Gary Pons reprezentują branżę muzyczną wśród czołówki najbardziej luksusowych wyrobów wytwarzanych przez twórców i producentów z pięciu kontynentów. Jak każda kolekcja sztuki tak i instrumenty Gary Pons z serii Plexart to cała gama modeli składająca się z 6 fortepianów i 3 pianin. Każdy fortepian i pianino Gary Pons posiada swój indywidualny numer seryjny i jest sygnowany przez jego twórcę.

fortepian Gary PonsTradycja i innowacja

Gary Pons - francuski producent fortepianów i pianin jest pionierem w sztuce łączenia drewna, stali nierdzewnej, aluminium, szkła i plexi w instrument, który staje się w ten sposób wyjątkowym, bezcennym skarbem. Gary Pons oferuje ekskluzywną wizję fortepianów i pianin. Kolekcja Plexart prezentuje prekursorski styl tej unikalnej i wyjątkowej w świecie marki, stwarza nowe perspektywy w świecie prestiżu. Przeźroczyste i półprzeźroczyste elementy obudowy odsłaniają całe piękno wnętrza instrumentu, nadając mu przy tym odczucie lekkości i świeżości. Doskonała, ręczna obróbka aluminium i stali nierdzewnej z wykorzystaniem metod polerowania, szlifowania i szczotkowania sprawia, że instrumenty są łatwe w utrzymaniu czystości, a jednocześnie poprzez efekt załamania światła i grę barw ukazują ich luksusowe piękno.

fortepian Gary Pons

Do budowy swoich instrumentów firma Gary Pons wykorzystuje najlepsze materiały z renomowanych fabryk z Niemiec. Produkcja fortepianów i pianin Gary Pons to tradycyjna ręczna technologia wytwarzania. Każdy instrument jest budowany indywidualnie poprzez mistrzów doskonale znających swoje rzemiosło. Co roku powstaje zaledwie kilkadziesiąt tych ekskluzywnych i luksusowych instrumentów, które poprzez sieć certyfikowanych, autoryzowanych dystrybutorów trafiają do odbiorców na całym świecie.

Gary Pons pianino Gary Pons fortepian Gary Pons
linki: pianino cyfrowepianino, fortepian Petrofpianino, fortepian BohemiaC. BechsteinCalisiapianinopianinapianino Calisiafortepian Calisiapianino Legnica

©1993-2012 Copyright by pianina.pl