elektroniczne:

akcesoria:
polecamy:


rekomendacje:

 

Fabryka C. Bechstein Europe - Czechy, Hradec Kralove

W.Hoffmann


Pierwsze fortepiany i pianina marki W.Hoffmann zostały zbudowane w 1904r. w Berlinie. Instrumenty te na przestrzeni wieku zawsze cieszyły się wielkim uznaniem wśród muzyków. Doceniano w nich doskonałe, piękne i niepowtarzalne brzmienie oraz wyjątkow± solidność wykonania. Najlepszym świadectwem jakości tej marki są sprawne, dobrze brzmiące i do dziś graj±ce pianina i fortepiany z logo "W.Hoffmann". Fakt ten z pełn± odpowiedzialności± pozwala nazwać pianino i fortepian W.Hoffmann instrumentem wielopokoleniowym. Obecnie właścicielem marki W.Hoffmann jest niemiecki koncern C. Bechstein Pianofortefabrik AG Berlin. W 2007r. produkcja tych instrumentów została przeniesiona z Niemiec do czeskiej fabryki C. Bechstein Europe.

fortepian W.HoffmannPodobnie jak w marce Bechstein również instrumenty W.Hoffmann
cechuj± się pięknym, wyrazistym i czystym brzmieniem,
dobr± dynamik± dĽwięku, precyzj± mechanizmu i staranno¶ci± wykonania.
 
fortepiany W.Hoffmann
Fortepiany W.Hoffmann
pianina W.Hoffmann
Pianina W.Hoffmann


Bechstein Vario System Silent
Bechstein Vario System


W.Hoffmann - historia

Tradycja budowy pianin i fortepianów W.Hoffmann sięga 1904 roku. Instrumenty te na przestrzeni wieku zawsze cieszyły się wielkim uznaniem w¶ród muzyków. Doceniano w nich zarówno doskonałe i niepowtarzalnie piękne charakterystycznie europejskie brzmienie jak i wyj±tkow± solidno¶ć wykonania. Najlepszym ¶wiadectwem jako¶ci tej marki s± sprawne, dobrze brzmi±ce i do dzi¶ graj±ce pianina i fortepiany z logo "W.Hoffmann", których metryka sięga znacznie ponad 100 lat. Fakt ten z pełn± odpowiedzialno¶ci± pozwala nazwać pianino i fortepian W.Hoffmann instrumentem wielopokoleniowym. Obecnie marka W.Hoffmann należy do niemieckiego koncernu C. Bechstein Pianofortefabrik AG Berlin. Produkcja tych instrumentów w 2007 roku została przeniesiona z Niemiec do czeskiej fabryki C. Bechstein Europe.

linki: pianino cyfrowepianino, fortepian Petrofpianino, fortepian BohemiaC. BechsteinCalisiapianinopianinapianino Calisiafortepian Calisiapianino Legnica

©1993-2012 Copyright by pianina.pl