pianina.pl
  1. pianina
  2. akcesoria
  3. fortepiany
  4. salon
  5. hurtownia
  6. galeria
  7. informacje
  8. kontakt

pianino Petrof Magic Egg

Petrof Magic Eggedycja limitowana

Chcielibyśmy zaprezentować wam 150 lat naszej tradycji i doświadczenia, patentów i innowacji, 150 lat ludzkich żyć i serc, połączonych w jednym, wyjątkowym instrumencie, MAGIC EGG!

Dzięki inspiracji inż. arch Roberta Fiser'a, razem z ciężką pracą i umiejętnościami naszych pracowników oraz ich determinacją i oddaniem z jakim wiernie przykładali się do każdego szczegółu konstrukcji instrumentów - od selekcji najwyższej jakości materiałów, przez dokładny proces produkcji, aż po luksusowe wykończenie – powstało ponadczasowe dzieło!

Tak jak wino umieszczone w beczce, dział rozwoju PETROFa również dojrzał po długich latach, dlatego też w końcu mógł połączyć potwierdzoną jakość opartą na wieloletniej tradycji, z innowacyjnością i kreatywnością w zapierający dech projekt przyszłości.

Instrument MAGIC EGG zrodził się jako nasze wspólne dziecko – posiada wnętrze pełne miłości, chronione ponadczasową skorupą, a wszystko to połączone wysoką jakością z której słyną instrumenty PETROF, dlatego też może dopełnić twoje nowoczesne wnętrze jak i niezwykle kontrastować z bardziej tradycyjnie zaprojektowaną przestrzenią.

We wnętrzu pianina MAGIC EGG bije prawdziwe serce PETROFa! Aż chce się powiedzieć 'powiedz coś!'. Dlaczego więc nie? Nie wstydź się: uderz w jego klawisze i pozwól rozbrzmieć jego romantycznej duszy i jego słodyczy.

fabryka Petrof
pianina Petrof
fortepiany Petrof


©1993-2015 Copyright by pianina.pl