1. pianina.pl
 2. fortepiany
 3. pianina
 4. cyfrowe
 5. więcej...
 6. SKLEP

pianina   
 
pianino Bechstein
BECHSTEIN
- królewska marka

Bechstein - najlepsza na świecie marka pianin.
Od 1853 roku pianino Bechstein jest idealnym wzorcem, do którego bezskutecznie dążą inni producenci europejscy i japońscy.
Kto raz usłyszy brzmienie Bechsteina ten do końca życia pozostaje pod jego wrażeniem.


pianina Bechstein
 

pianino C. Bechstein C. BECHSTEIN
- pianino brzmiące jak fortepian

Najlepsze z najlepszych, elitarne wśród elitarnych, koncertowe pianina C. Bechstein oceniane są przez muzyków jako najlepsze pianina na świecie.

pianina C. Bechstein

pianino W.Hoffmann
W.HOFFMANN
- idealne do szkół muzycznych

Pianina W.Hoffmann to doskonałe, uniwersalne instrumenty zarówno dla zawodowych muzyków jak i uczniów rozpoczynających edukację muzyczną. Wyjątkowa stabilność stroju, niezwykle bogate brzmienie oraz perfekcyjne wykonanie to cechy, dzięki którym pianina W.Hoffmann zdecydowanie wygrywają z instrumentami innych marek europejskich i japońskich.

producent C. Bechstein Europe - Czechy


pianina W.Hoffmann
 

pianino Petrof
Petrof
- znany i ceniony producent europejski

Fabryka Petrof oferuje największy wybór pianin pod względem stylów, kolorów i modeli: od białego pianina Rokoko po czarne modele P118 S1 i P127 z serii "Special Collection". Każde nowe pianino Petrof posiada indywidualny certyfikat "EUROPEAN EXCELLENCE" potwierdzający, że instrument został wykonany w 100% w Europie wyłącznie z europejskich materiałów.

Petrof: Hradec Kralove - Czechy


pianina Petrof
 

pianino Sauter
SAUTER
- piękno, styl, harmonia

Pianino Sauter to najlepszy wybór dla koneserów sztuki, którzy w równym stopniu docenią w nim niezwykły design oraz najwyższej klasy instrument o szlachetnym brzmieniu i doskonałym mechanizmie z przyspieszoną repetycją. Każde pianino Sauter to indywidualne rękodzieło najlepszych niemieckich fortepianmistrzów budowane wyłącznie z najlepszych europejskich materiałów w najstarszej niemieckiej fabryce.

pianina Sauter
 

pianino Schulze Pollmann
Schulze Pollmann
- ekskluzywne, cudowne włoskie pianina

Mistrzowskiej klasy pianina Schulze Pollmann wykonane są z najlepszych materiałów. Wspaniała włoska stylistyka obudowy, misternie wykonane intarsje to cechy, które wyróżniają je spośród innych instrumentów. Każde pianino Schulze Pollmann posiada indywidualny certyfikat Ciresa Val di Fiemme potwierdzający, że drewno użyte do budowy tego instrumentu pochodzi z tych samych rejonów Alp włoskich z których pozyskiwał materiał Stradivari do produkcji swoich skrzypiec.

Pianina Schulze Pollmann brzmią tak cudownie jak skrzypce Stradivariego.

pianina Schulze Pollmann
 

pianino Zimmermann
Zimmermannpianina Zimmermann
 

pianino Kingsburg

Kingsburg
- amerykańskie brzmienie w atrakcyjnej cenie

Pianina Kingsburg to bardzo dobrej jakości instrumenty edukacyjne w rewelacyjnych cenach. Pianina Kingsburg wykonywane są z tradycyjnych materiałów bez elementów plastikowych. Oferują bardzo dobrą jakość wykonania i pełne, ciepłe brzmienie.

pianina Kingsburg
 

pianino Weinbach
Weinbach
- dobre pianina w atrakcyjnej cenie

Produkowane w czeskiej fabryce Petrof pianina Weinbach są doskonałą alternatywą dla tych klientów, którym budżet nie pozwala na zakup drogiego instrumentu, a jednocześnie nie chcą azjatyckich pianin z plastikowymi elementami w mechanizmie. Pianina Weinbach to dobrej klasy instrumenty w atrakcyjnej cenie, o przyjemnym europejskim brzmieniu, bardzo solidnym mechanizmie i stabilnym stroju. Pianina Weinbach zaliczane są do grupy instrumentów edukacyjnych.

producent Petrof: Hradec Kralove - Czechy


pianina Weinbach
 

pianino Gary Pons Gary Pons
- luksus, styl i elegancja

Pianina Gary Pons to nieporównywalne instrumenty o wyjątkowej linii wzorniczej, zachwycające wytworną i piękną obudową. Zaprojektowne przez najlepszych stylistów francuskich.

Gary Pons: Francja


pianina Gary Pons

pianino Yamaha
Yamaha
- najpopularniejsze pianina azjatyckie

Od 1887 roku Yamaha wytwarza pianina i fortepiany wzorując się na najlepszych producentach europejskich i stara się im dorównać. W ostatnim okresie Yamaha wprowadziła własne innowacje m.in. stosuje elementy plastikowe w mechanizmach pianin i fortepianów. Obecnie Yamaha to potężna korporacja produkująca m.in.: motocykle, sprzęt audio, sprzęt studyjny, gitary, skrzypce, instrumenty dęte, keyboardy, pianina klasyczne i elektroniczne. Yamaha posiada kilka fabryk produkujących instrumenty muzyczne: w Japonii, Indonezji oraz potężną fabrykę w Chinach.

pianina Yamaha
 

pianino Kawai
Kawai
- tanie granie

Dysponując fabrykami w Japonii, Korei, Indonezji i Chinach firma Kawai oferuje pianina w bardzo szerokim spektrum cenowym. Podobnie jak w fortepianach również w pianinach Kawai zastosowano elementy plastikowe w mechanizmie co znacznie obniżyło koszty produkcji i pozwoliło skutecznie konkurować z innymi producentami azjatyckimi.

pianina Kawai
 

PIANINO - BUDOWA, HISTORIA


pianino pianino - budowa, historia

Historia, budowa, elementy składowe, wskazówki użytkowania i inne informacje dotyczące pianin.

pianino - budowa, historia
pianina wybrane z pełnej oferty:
 
Szczegółowe informacje:
- tel. 32 212 88 55
- e-mail: pianina@pianina.pl


oferta firmy Pianina.pl
fortepiany
pianina
elektronicznemenu

 1. pianina
 2. fortepiany
 3. akcesoria
 4. SKLEP
 5. salon
 1. wynajem
 2. komis
 3. cennik
 4. informacje
 5. kontakt
 1. raty / leasing
 2. strojenie / serwis
 3. transport
 4. gwarancja
©1993-2017 Copyright by Pianina.pl