pianina.pl
 1. pianina
 2. akcesoria
 3. fortepiany
 4. salon
 5. hurtownia
 6. galeria
 7. informacje
 8. kontakt


Pianino C. Bechstein Concert 8

Concert 8 to legenda wśród pianin koncertowych. Niesamowite bogactwo barw, szerokie spektrum brzmień, doskonały czas naturalnego wybrzmiewania, absolutnie perfekcyjny mechanizm. Pianino Concert 8 zbliża się do ideału fortepianu. Idealne do interpretacji dowolnych stylów muzycznych. Od dawna przez wielu muzyków uznawane jest za najlepsze pianino na świecie.

Wyśmienite pianino dla bardzo wymagających muzyków.

pianino C. Bechstein Concert 8

Pianino C. Bechstein Elegance 124

Model Elegance 124 jest doskonałym przykładem jak C. Bechstein potrafi połączyć najwyższe standardy techniczne, solidne wykonanie oraz najwyższej jakości brzmienie by stworzyć idealne pianino koncertowe. Wyjątkowo piękny instrument o doskonałej harmonijnej budowie, wielokrotnie nagradzane za elegancki design.

Elegance 124 - przez dziesięciolecia będzie ozdobą Twojego salonu.

pianino C. Bechstein Elegance 124

Pianino C. Bechstein Classic 124

Pianino Classic 124 to harmonijne połączenie doskonałego dźwięku i ponadczasowej konstrukcji. Mocny, głęboki bas, mistrzowsko wyrównane brzmienie, precyzyjny, sprawnie i szybko reagujący mechanizm.

Klasyczne pianino spełniające najwyższe standardy muzyczne.

pianino C. Bechstein Classic 124

Pianino C. Bechstein Contur 118

Wyjątkowo atrakcyjna wysmukła obudowa. Zachwycające wzornictwo - intarsje z szlachetnych gatunków drewna. Dyskretne mosiężne akcenty zdobnicze na pilastrach i konsolach. Contur 118 to pianino, w którym można zobaczyć i usłyszeć mistrzostwo i kunszt najlepszych budowniczych pianin i fortepianów z fabryki C. Bechstein.

Contur 118 - szlachetne pianino do ekskluzywnych salonów.

pianino C. Bechstein Contur 118

Pianino C. Bechstein Classic 118

Klasyczna, prosta forma obudowy. Tradycyjny model o bogatym, pełnym dźwięku. Bardzo duża głośność w stosunku do wielkości pianina. Jak każde pianino produkcji C. Bechstein również Classic 118 charakteryzuje się ciepłym, romantycznym brzmieniem.

pianino C. Bechstein Classic 118

Pianino C. Bechstein Millenium 116

Koncertowe fortepiany i pianina C. Bechstein to najwyższej światowej klasy rękodzieła tworzone przez mistrzów dla mistrzów.

C. Bechstein to instrumenty idealne pod każdym względem, to najwyższa jakość, której konkurencja nie jest w stanie osiągnąć.

pianino C. Bechstein Millenium 116


©1993-2015 Copyright by pianina.pl

 1. pianina
 2. akcesoria
 3. fortepiany
 4. salon
 5. hurtownia
 6. galeria
 7. informacje
 8. kontakt