pianina.pl

aktualna oferta: http://pianina.pl/sklep/roland-cyfrowe.html


Instrumenty cyfrowe Roland Pianina cyfrowe Roland Fortepiany cyfrowe Roland

Fortepian cyfrowy Roland

     Fortepiany cyfrowe Roland bardzo dobrze odzwierciedlają pracę fortepianów klasycznych. Są cenione za wysoką jakość wykonania i ciągle ulepszane nowoczesne technologie gwarantujące czysty dźwięk i żywą pracę klawiatury.

Fortepian cyfrowy Roland - lista produktów:


Roland RG-1F fortepian cyfrowy Fortepian cyfrowy Roland RG-1F

Fortepian cyfrowy Roladnd RG-1F posiada zaawansowany moduł brzmieniowy z technologią modelowania dźwięku fortepianu SuperNATURAL, wyposażony został również w funkcję Piano Designer do kształtowania brzmienia fortepianu (rezonans, przydźwięk młoteczków, itp.). Dodatkowo posiada klawiaturę z mechanizmem wymykowym PHA III Ivory Feel, a wszystko to mieści się w opływowym kształcie mini fortepianu.

wymiary: 142 x 73 x 89 cm, waga 75 kg
kolory: czarny

Roland RG-3F fortepian cyfrowy Fortepian cyfrowy Roland RG-3F

Fortepian Roland RG-3F posiada piękną obudowę w czarnym połysku, zaawansowany moduł brzmieniowy z technologią modelowania dźwięku fortepianu SuperNATURAL, klawiaturę z mechanizmem wymykowym PHA III Ivory Feel oddająca odczucie fortepianu pod palcami, przepiękną obudowę mini fortepianu , pedały z akcją progresywnego tłumienia zapewniają opór adekwatny do siły użytej do naciskania przez wykonawcę, mały rozmiar, nie wymagający dużo wolnej przestrzeni, nagłośnienie składające się z 4 głośników (2 x 60W)

wymiary: 149 x 95 x 92 cm
kolory: czarny połysk

Roland V-Piano fortepian cyfrowy Fortepian cyfrowy Roland V-Piano Grand

Fortepian Roland V-Piano to instrument w eleganckiej obudowie fortepianowej z unikalnym wielokanałowym nagłośnieniem, które inteligentnie reaguje na sposób gry. Ten wyśmienity instrument zaciera różnicę pomiędzy cyfrowym, a akustycznym światem. Moduł brzmieniowy V-Piano Grand został znacznie ulepszony w stosunku do poprzedniej generacji i posiada dodatkowo nowe modele fortepianów.
Witamy w nowym świecie występów, finezji i innowacji muzycznych.

wymiary: 148,5 x 150,5 x 93,9 cm (klapa zamknięta)
kolory: czarny połysk