pianina.pl

aktualna oferta: http://pianina.pl/sklep/roland-cyfrowe.html

Instrumenty cyfrowe Roland Pianina cyfrowe Roland Fortepiany cyfrowe Roland

Pianino cyfrowe Roland

     Pianina cyfrowe Roland posiadają wysoką jakość wykonania. Ciągły rozwój i wdrażanie nowych technologii powoduje, że marka ta od wielu lat znajduje się w czołówce. Pianina cyfrowe sygnowane logo Roland gwarantują niezawodną pracę oraz są pomocnymi narzędziami dla muzyków i uczniów, którzy potrzebują instrumentów cyfrowych wysokiej klasy.

Pianino cyfrowe Roland - lista produktów:


Roland F-140R pianino cyfrowe Pianino cyfrowe Roland F-140 R

Nowoczesne pianino cyfrowe Roland F-140R to idealny wybór dla miłośników pianina, którzy szukają autentycznego brzmienia fortepianu i klawiatury w kompaktowej, współczesnej obudowie i przy niewygórowanej cenie. Na pokładzie znajduje się uznany system Roland SuperNATURAL Piano reagujący i brzmiący jak prawdziwy fortepian, a także klawiatura Ivory Feel-G o unikalnej mechanice jak w prawdziwym fortepianie akustycznym. Minimalistyczna estetyka wykończenia F-140R świetnie komponuje się z każdym wnętrzem, zarówno nowoczesnym jak i klasycznym.

wymiary: 136,1 x 30,5 x 77,8 cm
kolory: biały, czarny

Roland RP-401R pianino cyfrowe Pianino cyfrowe Roland RP-401R

Perfekcyjne pianino cyfrowe Roland RP-401R to przystępne cenowo, niezajmujące wiele miejsca pianino dla studentów i hobbystów oferujące realistyczny dźwięk i klawiaturę. Pianino RP-401R Roland posiada wbudowany metronom, rejestrator oraz funkcję Twin Piano. System SuperNATURAL Piano zapewnia wyjątkowo realistyczne brzmienie i reakcję, a klawiatura Ivory Feel-G jest prawdziwym luksusem.
Ciesz się grą na fortepianie za ułamek jego ceny i rozmiaru.

wymiary: 137,8 x 42,4 x 99,2 cm
kolory: palisander, czarny

Roland DP-90 pianino cyfrowe Pianino cyfrowe Roland DP-90

Pianino cyfrowe DP90 Roland wnosi nowy wymiar realizmu fortepianu akustycznego do cyfrowego instrumentu. Dająca doskonały komfort grania, klawiatura PHA II z mechanizmem wymykowym wbudowana została w stylową, nie zajmująca dużo miejsca obudowę z unikalnym wiekiem, które w pozycji stojącej może być używane jako pulpit do nut, a w pozycji leżącej jako płaski blat. Pianino DP90 jest dostępne w trzech wersjach kolorystycznych.

wymiary: 139,8 x 34,4 x 78,1 cm
kolory: czarny, czereśnia, czarny połysk

Roland HP-503 pianino cyfrowe Pianino cyfrowe Roland HP-503

Uznany system brzmieniowy Roland SuperNATURAL Piano ewoluował wraz z technologią Acoustic Projection - innowacyjnym, wielowymiarowym systemem nagłośnieniowym wbudowanym pianina serii HP-503. Acoustic Projection powstało z inspiracji V-Piano Grand i jego możliwości odtworzenia naturalnego pola dźwiękowego fortepianu akustycznego. Połączenie wiodących technologii firmy Roland w serii HP5003 daje pianistom możliwość zagłębienia się w doskonałym dźwięku pianina akustycznego.

wymiary: 138,7 x 42,9 x 86 cm
kolory: palisander, czarny

Roland HP-505 pianino cyfrowe Pianino cyfrowe Roland HP-505

Pianino Roland HP-505 oferuje m.in. naturalne, organiczne, wielowymiarowe pole dźwiękowe pianina akustycznego produkowane przez technologię Acoustic Projection, silnik SuperNATURAL Piano oferujący płynną zmianę brzmienia w zależności od dotyku, przepiękne wybrzmiewanie i wierne odtworzenie różnic w brzmieniu pomiędzy każdym klawiszem oraz klawiaturę PHA III (Progressive Hammer Action III) Ivory Feel z Wychwytem.

wymiary: 138,7 x 45,8 x 89,9 cm
kolory: palisander, czarny, czarny połysk

Roland HP-507 pianino cyfrowe Pianino cyfrowe Roland HP-507

Pianino cyfrowe Roland HP-507 - nieskazitelny wygląd i dźwięk, naturalność i ponadczasowość, a w wewnątrz drewnianej obudowy umieszczona jest najbardziej zaawansowana technologia dostępna na rynku domowych pianin. Nowa seria HP to duży krok naprzód dzięki przełomowej technologii SuperNATURAL, która oferuje bezprecedensowe brzmienie, odpowiedź i odczucie. Brzmienie fortepianu zmienia się płynnie i naturalnie w zależności od sposobu grania i pozycji na klawiaturze, a wybrzmiewa perfekcyjnie gładko. HP507 wyposażone jest w klawiaturę PHA III, która zapewnia najwyższą ekspresyjność i świetną repetycję nut. Połączenie klawiatury PHA III oraz SuperNATURAL Piano wiernie zamienia każdy niuans gry w naturalny dźwięk.

wymiary: 140,5 x 49,8 x 95,6 cm
kolory: palisander, czarny, czarny połysk

Roland HPi-50 pianino cyfrowe Pianino cyfrowe Roland HPi-50

Edukacyjne pianino cyfrowe Roland HPi-50 oferuje użytkownikowi uznany moduł brzmieniowy SuperNATURAL Piano, klawiaturę PHA II Ivory Feel, duży 7 calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości wbudowany w pulpit do nut, możliwość grania korzystając z opcji czytania "cyfrowych nut", interaktywne gry do ćwiczeń i wiele innych funkcji, przepięknie wykończone obudowy drewniane kolorze czarnym lub palisandrowym.

wymiary: 138,7 x 45,8 x 89,9 cm
kolory: palisander, czarny

Roland LX-17 pianino cyfrowe Pianino cyfrowe Roland LX-17

Dzięki połączeniu najnowszych technologii eleganckie pianino cyfrowe Roland LX-17 daje żywe poczucie gry na pianinie. Wyposażone w system SuperNATURAL Piano wraz z innowacyjnym systemem nagłośnieniowym o wielowymiarowej projekcji akustycznej, klawiaturę PHA III Ivory Feel klasy premium, pedał tłumika z akcją progresywną, pianino cyfrowe Roland LX-17 jest idealnym instrumentem dla poważnych entuzjastów pianina, ale także dla początkujących w domu.
Poczuj perfekcję pianina w brzmieniu, w dotyku i w sposobie reakcji poprzez ten świetny system nagłośnieniowy schowany w przepięknej obudowie.

wymiary: 140,8 x 47,2 x 107 cm
kolory: czarny połysk, biały połysk

Roland FP-50 pianino cyfrowe Pianino cyfrowe Roland FP-50

Łatwe do przewożenia pianino cyfrowe Roland FP-50 uzupełnia koncepcję popularnego modelu Roland FP-50 o nowe, ekscytujące komponenty takie jak silnik SuperNATURAL Piano oraz luksusowa klawiatura Ivory-G z mechanizmem wymykowym. Dzięki wbudowanemu nagłośnieniu stereo 2x12W, FP-4F może zagrać wszędzie i od razu, bez konieczności podłączania dodatkowych kabli lub nagłośnienia. Przepięknie komponuje się z każdym pomieszczeniem i nie wymaga dużo miejsca, a dostępne jest w klasycznym kolorze czarnym lub białym, z opcjonalnym potrójnym pedałem RPU-3 i dopasowanym statywem KS-44. Czy na scenie czy w domu, pianino cyfrowe FP-4F wszędzie reprezentuje rozwój zaawansowanej technologii muzycznej firmy Roland.

wymiary: 134,2 x 34,1 x 15 cm (+ 76 cm statyw)
kolory: czarny, biały

Roland FP-80 pianino cyfrowe Pianino cyfrowe Roland FP-80

W pianinie cyfrowym Roland FP-80 zawarto najlepsze cechy uznanych konstrukcji firmy Roland: moduł brzmieniowy SuperNATURAL Piano, kompletnie nowa klawiatura PHA III Ivory Feel-S z mechanizmem wymykowym, wbudowany Looper, wejście mikrofonowe wraz z efektami harmonizującymi. To kompaktowe i nowoczesne pianino dostępne jest w wykończeniu o kolorze czarnym i białym, z opcjonalnym potrójnym pedałem fortepianowym RPU-3 i opcjonalnym, dopasowanym statywem KSC-44.
Pianino cyfrowe Roland FP-80 - Od profesjonalnej sceny aż po domową zabawę.

wymiary: 134,6 x 36,9 x 13,7 cm (+ 81 cm statyw)
kolory: czarny, biały

Roland RD-300NX pianino cyfrowe Pianino cyfrowe Roland RD-300NX

Wprowadzenie modelu Roland RD-700NX wysoko ustawiło poprzeczkę w kategorii stage-piano. Dziś światowej sławy brzmienie SuperNATURAL oraz ekspresja tego flagowego modelu RD dostępna jest w lżejszej wersji i znacznie niższej cenie... przedstawiamy RD-300NX! To nowoczesne pianino posiada zaawansowane brzmienie fortepianu SuperNATURAL, elektrycznego pianina E. Piano bazującego na technologii SuperNATURAL, nowo opracowaną klawiaturą Ivory Feel-G z mechanizmem wymykowym, unikalną funkcję Sound Fokus i wiele innych ulepszeń.

wymiary: 143,8 × 33,7 × 14,1 cm
kolory: czarny

Roland RD-700NX pianino cyfrowe Pianino cyfrowe Roland RD-700NX

Debiut nowego pianina Roland RD-700NX to krok milowy w całej serii RD. Ten wyśmienity instrument podnosi jeszcze wyżej poprzeczkę wszystkim instrumentom scenicznym dzięki jego niesamowitemu dźwiękowi, wbudowanej klawiaturze i zawartemu systemowi sterowania. Flagowy model stage piano chlubi się zaawansowanym brzmieniem SuperNATURAL Piano, electric piano SuperNATURAL, luksusową klawiaturą PHA III Ivory Feel z mechanizmem wymykowym, unikalnej funkcji Sound Focus, a także jeszcze bardziej ulepszonym interfejsem użytkownika opartym na dużym wyświetlaczu LCD o wysokiej rozdzielczości. Jeśli Twoje granie skupia się głównie na brzmieniu fortepianowym lub innych dźwiękach wyzwalanych za pomocą klawiatury sterującej, RD-700NX będzie spełnieniem marzeń o instrumencie na scenę.

wymiary: 144,4 x 37,5 x 14,8 cm
kolory: czarny

Roland V-Piano pianino cyfrowe Pianino cyfrowe Roland V-Piano

Przełomowe V-Piano firmy Roland zdobyło uznanie ze strony najlepszych światowych pianistów. Innowacyjnym podejściem do cyfrowej syntezy fortepianu, V-Piano wzbiło się ponad ograniczenia poprzednich instrumentów opartych na samplach. Dziś nowy program aktualizacyjny systemu V-Piano dodaje cztery nowe modele fortepianów do kompletu. Użytkownicy V-Piano mogą ściągnąć tę aktualizację ze specjalnej strony internetowej Roland V-Piano.

wymiary: 141,1 x 53 x 16,6 cm; waga 38,2kg
kolory: czarny