elektroniczne:

akcesoria:
polecamy:


rekomendacje:

 
Fortepiany Yamaha Yamaha - producent Pianina Yamaha Silent Piano Disklavier

Yamaha Disklavier

      Disklavier Yamaha (system tego typu potocznie nazywany jako "samograj") łączy najnowsze technologie z tradycją, otwierając zupełnie nowy rozdział muzycznych możliwości. Innowacyjne funkcje pozwolą odnaleźć najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb sposób relaksu. Dzięki kontrolerowi, możesz natychmiast cieszyć się muzyką.

Disklavier Yamaha pianino
pianino Yamaha Disklavier
Fortepian Yamaha Disklavier

Dzięki temu niezwykłemu urządzeniu kontrolnemu Disklavier, które oferuje szereg użytecznych funkcji, możesz odkryć nieprzebrane, muzyczne możliwości swojego instrumentu.

lista modeli pianin Yamaha wyposażonych w system disklavier:
pianino Yamaha U1 (DU1 E3)
pianino Yamaha YUS1 (DYUS1 E3)

Disklavier Yamaha fortepian
fortepian Yamaha Disklavier
Fortepian Yamaha Silent

- Odpręż się przy dźwiękach najsłynniejszych dzieł muzycznych świata
- Pozwól, aby Disklavier E3 pomógł Ci tworzyć swoją własną muzykę
- Zachowaj swoje muzyczne wspomnienia

lista modeli fortepianów Yamaha wyposażonych w system disklavier:
fortepian Yamaha GB1 (D GB1 E3)
fortepian Yamaha GC1 (D GC1 E3)
fortepian Yamaha GC2 (D GC2 E3)
fortepian Yamaha C1 (D C1 E3)
fortepian Yamaha C2 (D C2 E3)
fortepian Yamaha C3 (D C3 E3)
fortepian Yamaha C5 (D C5 E3)
fortepian Yamaha C6 (D C6 E3)
fortepian Yamaha C7 (D C7 E3)

Yamaha Disklavier - opis systemu

Odpręż się przy dźwiękach najsłynniejszych dzieł muzycznych świata

1. Zacznij słuchać od momentu, gdy instrument pojawi się w twoim domu Nie potrzebujesz specjalnego oprogramowania i nie musisz kupować muzyki - specjalne płyty CD zawierające ponad 400 utworów przygotowanych przez firmę Yamaha są dołączane do każdego modelu z serii E3. Możesz zacząć używać swojego instrumentu dosłownie w momencie pojawienia się go w twoim domu. Jedyne, co musisz zrobić, to usiąść wygodnie i pozwolić, aby twój salon zamienił się w salę koncertową.
2. Subtelne i jednocześnie niezwykle klarowne brzmienie Możesz dowolnie regulować poziom natężenia dźwięku w swoim instrumencie, tak aby twoja przyjemność nie była dla nikogo uciążliwa. Nawet na najniższym poziomie głośności instrumenty z serii E3 są w stanie odtworzyć z największą dokładnością klarowne brzmienie akustycznego instrumentu.
3. Wygodna funkcja DisklavierRadio Dzięki bezpośredniemu połączeniu z Internetem możesz odtwarzać utwory bezpośrednio z sieci. Funkcja DisklavierRadio oferuje nieprzerwany strumień muzyki na ponad 11 różnych kanałach pełnych dźwięków dostosowanych do każdego nastroju.

Pozwól, aby Disklavier E3 pomogł Ci tworzyć własną muzykę

1. Prosty w obsłudze panel kontrolny Elegancki panel kontrolny został wyposażony w minimalną ilość przycisków. Wszystkie akcesoria, takie jak pilot umożliwiający zdalne sterowanie instrumentem, zostały zaprojektowane tak, aby ich użytkowanie było jak najprostsze. Każdy bez problemu może wykorzystywać w pełni możliwości modeli E3.
2. Wbudowany wzmocniony system głośników Model E3 to więcej niż pianino z najwyższej półki. Wyjątkowy system głośników firmy Yamaha sprawia, że instrument ten staje się wielozadaniowym centrum rozrywki. Każdy głośnik został zaprojektowaniu z myślą o stworzeniu przestronnego brzmienia w pełni oddającego charakterystyczne cechy brzemienia fortepianu. Niezależnie od tego, czy grasz, czy słuchasz w danym momencie, E3 sprawi, że twoja muzyka będzie żywa jak nigdy wcześniej.
3. Jasny i czytelny wyświetlacz Model E3 został wyposażony w nowoczesny organiczny wyświetlacz elektro-luminescencyjny. Jest doskonale widoczny, zarówno spod różnych kątów, jak i z dużej odległości.

Zachowaj swoje muzyczne wspomnienia

1. Łatwe nagrywanie i duża przestrzeń pamięciowa Model E3 został wyposażony w cyfrowe urządzenie magazynujące, które umożliwia przechowywanie dosłownie setek godzin muzyki. Możesz swobodnie nagrywać cokolwiek, kiedykolwiek chcesz, a wszystko przy użyciu jednego guzika.
2. Słuchaj muzyki bezpośrednio z pamięci USB Możesz słuchać swoich ulubionych utworów podłączając przenośną pamięć USB do jednego z portów USB, w które wyposażony jest model E3. Możesz przenosić muzykę skąd tylko zechcesz na swój instrument, lub odtwarzać swoje wykonania rodzinie i przyjaciołom.
3. Nagrywanie zsynchronizowane z nagraniem CD Audio Model E3 umożliwia łatwe nagrywanie twojej gry zsynchronizowanej z muzyką z twoich ulubionych płyt CD. Wszystkie elementy twojego wykonania, łącznie z ruchami pedałów i zmianami dynamicznymi, są zapisywane w formacie MIDI i przechowywane w pamięci wewnętrznej instrumentu. Następnie są odtwarzane razem z muzyką z twoich płyt kompaktowych.


Fortepiany Yamaha Yamaha - producent Pianina Yamaha Silent Piano Disklavier

linki: pianino cyfrowepianino, fortepian Petrofpianino, fortepian BohemiaC. BechsteinCalisiapianinopianinapianino Calisiafortepian Calisiapianino Legnica

©1993-2012 Copyright by pianina.pl