1. pianina.pl
 2. fortepiany
 3. pianina
 4. cyfrowe
 5. więcej...
 6. SKLEP

Zimmermann     Pianina Zimmermann od 1884 roku wyznaczają nowe standardy na światowym rynku producentów pianin i fortepianów.

     Wysoka jakość pianin Zimmermann została wielokrotnie potwierdzona złotymi medalami i najwyższymi prestiżowymi nagrodami na Międzynarodowych Konkursach i Wystawach. Pianino z logo "Zimmermann" wzbudza uznanie i szacunek nawet najbardziej wymagających pianistów.
     Klasyczna sylwetka i ponadczasowa forma powoduje, że instrumenty te doskonale komponują się w najbardziej ekskluzywnych salonach. Zimmermann to jedna z najbardziej uznanych marek na świecie. Pianina te znane są z unikatowego czystego brzmienia. Doskonale sprawdzają się w szkołach muzycznych. Zalecane i polecane przez nauczycieli gry na pianinie. Marka Zimmermann należy obecnie do koncernu C. Bechstein.
     Pianina te wytwarzane są w 100% w Niemczech w Fabryce Fortepianów i Pianin C. Bechstein. Do produkcji pianin Zimmermann wykorzystuje się wyłącznie niemieckie materiały i podzespoły.

Made in Germany by C. Bechstein     Tajemnica doskonałych cech dźwięków pianin Zimmermann wynika z idealnej kompozycji starannie selekcjonowanych materiałów, sprawdzonych i doskonalonych na przestrzeni wieków zasad projektowania, doskonałego systemu akustycznego i skrupulatnego przestrzegania norm i procesu produkcyjnego. Pianina Zimmermann dostępne są w trzech rozmiarach i 12 wersjach wykończenia zewnętrznego. Największą popularnością pianina Zimmermann cieszą się na niezwykle wymagających rynkach jakimi są m.in. Niemcy i Szwajcaria. Pianina Zimmermann charakteryzują się wyjątkową trwałością i starannością wykonania.

Zimmermann - marka mówi za siebie

menu

 1. pianina
 2. fortepiany
 3. akcesoria
 4. SKLEP
 5. salon
 1. wynajem
 2. komis
 3. cennik
 4. informacje
 5. kontakt
 1. raty / leasing
 2. strojenie / serwis
 3. transport
 4. gwarancja
©1993-2017 Copyright by Pianina.pl